Uzyskujemy także techniczne dane urządzeń i dane dostępu, które są rejestrowane automatycznie podczas interakcji użytkownika z naszymi usługami. Inne dane gromadzimy w ramach własnych analiz danych (np. w ramach badań rynkowych oraz w formie analizy klientów). W razie potrzeby uzyskujemy także dane o użytkownikach od osób trzecich, przykładowo od agencji informacyjnych oraz od dostawców usług płatniczych.

Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż są one powiązane, usunięcie konta Zalando wpłynie również na konto Zalando Lounge. Dział obsługi klienta prześle to potwierdzenie pocztą elektroniczną po usunięciu konta. Na koniec należy poprosić o pisemne potwierdzenie po dezaktywacji konta. Pierwszym krokiem do usunięcia konta Zalando przez telefon jest skontaktowanie się z obsługą klienta.

  • Ponadto możesz otrzymywać wiadomości handlowe od Zalando (podlegające ustawie o konkurencji), na przykład polecane produkty dobrane indywidualnie na podstawie ostatniego zakupu, bez konieczności zapisywania się na newsletter.
  • Więcej szczegółów można znaleźć w informacjach dotyczących ochrony danych używanych przez użytkownika serwisów społecznościowych.
  • Także nasi partnerzy w zakresie reklamy mogą zapisywać w ten sposób dane urządzenia i dane dostępu, aby udostępniać nam informacje dotyczące zainteresowań i dane demograficzne (takie jak wiek, płeć, region) związane z określonym użytkownikiem podczas jego korzystania z naszych usług.
  • Dlatego pobranie tych aplikacji może wiązać się z wcześniejszym zarejestrowaniem w danym sklepie.
  • Specjalne wskazówki dotyczące ochrony danych, które udostępniamy użytkownikom na polecenie określonych dostawców usług płatniczych i agencji informacyjnych.

Aby anulować zakup na Zalando, należy skontaktować się z obsługą klienta w ciągu 14 dni od daty zakupu. Można to zrobić poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie internetowej Zalando lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres W celu szybszego rozpatrzenia prośby, należy podać numer zamówienia, imię i nazwisko oraz adres e-mail użyty do złożenia zamówienia. Nasi partnerzy w zakresie reklamy mają także możliwość udostępniania nam dodatkowo własnych danych dotyczących segmentacji użytkowników, które sami gromadzą. Nasi partnerzy w zakresie reklamy muszą się zobowiązać wobec Zalando, że będą przekazywać wyłącznie zagregowane, zaszyfrowane lub anonimowe dla Zalando dane, uniemożliwiając nam w ten sposób przypisanie danych do określonej osoby, w szczególności do określonego użytkownika sklepu Zalando. Tworzenie niektórych grup docelowych następuje także na podstawie zachowania użytkowników podczas surfowania.

Dodatkowe informacje na temat personalizacji indywidualnie dobranych produktów polecanych można znaleźć również w sekcji „Usługi spersonalizowane”. Przykładowo newsletter powiązany z usługą Lounge by Zalando będą otrzymywali wyłącznie członkowie klubu zakupowego Lounge by Zalando. Użytkownik będzie potrzebował newslettera usługi Lounge by Zalando, aby być na bieżąco z aktualnymi ofertami krótkoterminowymi i móc czerpać korzyści z członkostwa w klubie zakupowym. Po zapisaniu się na newsletter użytkownik będzie otrzymywał niektóre z opisanych powyżej rodzajów newsletterów (w zależności od zakresu subskrypcji).

Po zalogowaniu się na swoje konto e-mail, napisz wiadomość e-mail na adres [email protected]. Jest to oficjalny adres e-mail obsługi klienta Zalando, na który można wysłać prośbę o usunięcie konta. Znajdź sekcję „Moje zamówienia” i wybierz zamówienie, które chcesz anulować. Potwierdź anulowanie zamówienia, klikając przycisk „Anuluj zamówienie”. Zalando wyśle Ci potwierdzenie anulowania zamówienia na Twój adres e-mail.

Usuń konto Zalando 2023 ⛔️ Nasze instrukcje

Jeżeli użytkownik aktywuje usługę wiadomości push, jego urządzeniu zostanie przydzielony specyficzny dla urządzenia push ID. Z przyczyn technicznych przesyłanie wiadomości push bez push ID jest niemożliwe. Dane każdorazowo odpowiedzialnego dostawcy usługi można znaleźć w stopce redakcyjnej danej strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Jeżeli użytkownik nie jest zadowolony z tych możliwości, może poinformować nas o tym pisemnie lub pocztą elektroniczną na adres Dokonamy wówczas ponownej weryfikacji decyzji przy uwzględnieniu stanowiska użytkownika. Informacje dotyczące agencji informacyjnych zajmujących się na nasze zlecenie badaniem wypłacalności w określonym kraju podano w dziale „Informacje specyficzne dla krajów”. Jeżeli określony kraj nie został tam wymieniony, oznacza to, iż w danym kraju nie przeprowadzamy badań wypłacalności.

W tym rozdziale informujemy także, na jakiej podstawie ustawowej (podstawa prawna) przetwarzamy dane w ramach poszczególnych celów. W zależności od tego, na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy dane użytkownika, mogą przysługiwać mu – dodatkowo oprócz zawsze istniejących praw w zakresie ochrony danych, jak prawo do informacji – specjalne prawa w zakresie ochrony danych. Przykładowo w niektórych przypadkach użytkownik ma prawo do sprzeciwienia się przetwarzaniu swoich danych. Więcej informacji podano w dziale „Jakie prawa w zakresie ochrony danych mi przysługują? Ponadto w tym celu otrzymujemy także od naszych zewnętrznych partnerów w zakresie reklamy informacje i statystyki demograficzne (np. wiek, płeć, region), dane urządzenia i dane dostępu oraz zainteresowania naszych użytkowników.

  • Dlatego nie otrzymujemy informacji o odbiorcach i treściach takiej komunikacji.
  • Ponadto w każdym newsletterze znajduje się także odpowiedni odnośnik do wypisania się.
  • Jeżeli nasi reklamodawcy zamawiają format reklamowy Zalando w spółce Zalando Marketing Services GmbH, nie otrzymują oni żadnych danych umożliwiających skontaktowanie się z użytkownikiem lub jego identyfikację bez wyraźnej zgody użytkownika.
  • Tworzenie niektórych grup docelowych następuje także na podstawie zachowania użytkowników podczas surfowania.
  • Twoje konto zostanie usunięte natychmiast po przetworzeniu wiadomości e-mail.

Dlatego przed usunięciem konta należy upewnić się, że wszystkie zaległe zamówienia i płatności w Zalando Lounge zostały zrealizowane. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące swojego konta Zalando Lounge, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta Zalando. Podczas rozmowy z działem obsługi klienta użytkownik zostanie poproszony o podanie adresu e-mail w celu potwierdzenia konta. Jest to ważny środek bezpieczeństwa kołnierze dla zwierząt domowych i dorywczo zaznacz pandemic shift w wielkiej brytanii koszyk inflacyjny przez reuters zapewniający, że jesteś prawowitym właścicielem konta, które ma zostać usunięte. W treści wiadomości e-mail powinieneś wyraźnie zaznaczyć, że chcesz usunąć swoje konto Zalando i podać dane swojego konta (takie jak zarejestrowany adres e-mail). Zablokowanie danych oznacza zapewnienie, że poprzez ograniczenie praw dostępu oraz inne działania techniczne i organizacyjne dostęp do określonych danych będzie miało zaledwie kilku pracowników.

Instrukcje krok po kroku dotyczące usuwania konta Zalando online

Sprawdź naszą Politykę Prywatności i dowiedz się, w jaki sposób przetwarzamy dane. W związku z rozwojem naszych stron internetowych i aplikacji mobilnych oraz wdrażaniem nowych technologii mających na celu optymalizację naszych usług mogą być niezbędne zmiany niniejszych informacji dotyczących ochrony danych. Dlatego zalecamy regularne zapoznawanie się z niniejszym oświadczeniem o ochronie danych. Dane osobowe użytkowników przechowujemy tak długo, jak jest to niezbędne dla celów wymienionych w niniejszym oświadczeniu o ochronie danych, w szczególności w celu realizacji naszych zobowiązań umownych i ustawowych. Dopóki ustawa pozwala nam na dalsze ich przechowywanie do określonych celów, łącznie z obroną roszczeń prawnych.

Informacje dotyczące plików cookie

Poprzez aktywne wtyczki serwis społecznościowy uzyskuje informacje o tym, że użytkownik odwiedził odpowiednią stronę naszego serwisu internetowego, a także może zapisywać dane urządzenia i dane dostępu. Jeśli użytkownik jest zalogowany w serwisie społecznościowym, jego wizyta może zostać przypisana do jego konta w danym serwisie społecznościowym. Poprzez naciśnięcie przycisku Facebooka „Lubię to” lub pozostawienie komentarza, odpowiednia informacja zostanie przekazana przez przeglądarkę użytkownika bezpośrednio do serwisu społecznościowego i tam zapisana. Nawet jeżeli użytkownik nie posiada konta w serwisach społecznościowych, strony internetowe z aktywnymi wtyczkami tych serwisów mogą przesyłać dane do tych serwisów.

Ogólne uwagi przed usunięciem konta

Konta te mogą służyć do różnych celów, takich jak zakupy online, sieci społecznościowe, poczta e-mail i wiele innych. Zaloguj się na swoje konto Zalando i przejdź do sekcji „Moje zamówienia”. Aby zrezygnować z subskrypcji lub w przypadku jakichkolwiek trudności napisz na Zapytania można kierować do Zalando, wówczas przekażemy je obsłudze serwisu Facebook. Uczestnicy należący do naszego klubu zakupów online Lounge by Zalando regularnie otrzymują nasz newsletter Lounge by Zalando zawierający informacje na temat aktualnych akcji promocyjnych.

2 Dane kontaktowe

W trakcie kampanii reklamowych w ramach prawa ochrony danych przekazujemy dane operatorom serwisów społecznościowych. Więcej informacji podano w dziale „Jak Zalando wykorzystuje moje dane w celach reklamowych? Nasze aplikacje mogą informować użytkownika w formie wiadomości push o określonych wydarzeniach, nawet jeśli w danym momencie aplikacja nie jest aktywna. Wiadomości push to specyficzna dla aplikacji forma wiadomości, za pomocą której możemy bezpośrednio skontaktować się z użytkownikiem. Jeżeli użytkownik sobie tego nie życzy, może w każdej chwili dezaktywować usługę push w ustawieniach swojego urządzenia oraz w ustawieniach aplikacji.

Pracownicy ci mogą wykorzystywać zablokowane dane wyłącznie do zdefiniowanych wcześniej celów (np. w razie kontroli podatkowej w celu przedłożenia w urzędzie skarbowym). Jeżeli użytkownik usunie swoje konto klienta, wszystkie zapisane przez nas dane, które go dotyczą, zostaną przez nas usunięte. Jeżeli całkowite usunięcie danych użytkownika jest z przyczyn ustawowych niemożliwe lub niekonieczne, określone dane zostaną zablokowane przed dalszym przetwarzaniem. Jeżeli stosowany przez użytkownika system operacyjny posiada własną funkcję udostępniania treści aplikacji, użytkownik może z niej korzystać w naszych aplikacjach za pomocą przycisków służących do udostępniania lub polecania, aby móc udostępniać treści lub polecać produkty.

zalando_logo_filledO ZalandoO Zalandozalando_logo_filledO ZalandoO Zalando

Gdy użytkownik kontaktuje się z nami lub z innymi użytkownikami telefonicznie, pocztą, poprzez serwisy społecznościowe, formularze kontaktowe lub w inny sposób w sprawach dotyczących produktów (np. opinie o produktach) oraz w innych sprawach, zapisujemy treści takich zawiadomień. Jeśli chcesz anulować zakup na Zalando bez straty czasu, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Aby to zrobić, musisz przemyślenie akcji w cantor fitzgerald europe wypełnić formularz zwrotu na stronie internetowej Zalando i wysłać go wraz z produktem do sklepu. Po otrzymaniu przesyłki sklep zwróci Ci pieniądze za zakupiony produkt. Nasi klienci w Hiszpanii mogą wziąć udział w promocji polecania znajomym (promocji), aby otrzymywać karty podarunkowe i nagrody zgodnie z warunkami promocji. Aby skorzystać z tej oferty należy udostępnić znajomemu unikatowy link polecający.

Czy rzeczywiście wypróbowałeś modną aplikację „Clubhouse”, a potem zauważyłeś, że ta platforma nie jest twoją rzeczą? Brak zaległych płatności,brak odkupu stoisko, brak otwartego zamówienia różnorodność modyfikacji wiadomości dzisiaj zrobił. jest obecny i twój brak kredytu z kart podarunkowych W twoim koncie. Zapisz moje imię i nazwisko, adres e-mail i stronę internetową w tej przeglądarce do następnego komentowania.

My gromadzimy dane na temat urządzenia oraz dostępu pod losowo wygenerowanym numerem identyfikacyjnym (identyfikatorem newslettera), którego bez zgody użytkownika nie użyjemy do identyfikacji jego tożsamości. Linki zamieszczane w newsletterach także zawierają identyfikator newslettera, dzięki czemu możemy stwierdzić, która część treści została odczytana. Aby spersonalizować komunikację, gromadzimy dane na temat otwieranych i klikanych elementów, dzięki czemu możemy udostępniać użytkownikom odpowiednie treści.

Jeżeli użytkownik chce zablokować te funkcje, może je dezaktywować w ustawieniach przeglądarki lub w ustawieniach systemowych swojego urządzenia. Podczas każdego korzystania z naszych serwerów i baz danych gromadzone są dane urządzenia i dane dostępu, które są protokołowane w tak zwanych plikach logów serwera. Po zakończeniu każdej wizyty zawarty w tych danych adres IP jest natychmiast anonimizowany, jak tylko zapis w celu utrzymania funkcjonalności określonej strony internetowej nie jest już konieczny. Jeżeli personalizacja opiera się na danych urządzenia i danych dostępu, użytkownik może zablokować rejestrowanie tych danych poprzez dezaktywację rejestracji danych za pomocą urządzeń śledzących. Należy jednak pamiętać, że w takiej sytuacji użytkownik będzie miał do dyspozycji mniej spersonalizowanych treści i usług lub nie będzie mógł w ogóle skorzystać z tej opcji.

Leave a Comment